Deelschoolsites dr. Aletta Jacobs College Algemeen dr. Aletta Jacobs College Beveiligde docentensite dr. Aletta Jacobs College Bovenbouw HV dr. Aletta Jacobs College Bovenbouw VMBO BB/KB dr. Aletta Jacobs College Intranet dr. Aletta Jacobs College Onderbouw h/v dr. Aletta Jacobs College Onderbouw VMBO dr. Aletta Jacobs College Praktijkonderwijs dr. Aletta Jacobs College VMBO T
Naam Wachtwoord - Logingegevens kwijt?

Begin > dr. Aletta Jacobs College Algemeen > Actueel > 150 jaar >
Programma | Sponsoren | Nieuws(brieven) | Contactinformatie | Aanmelden | Voorwaarden | Hotelinformatie | Overige activiteiten | GCB |
150 jaar


In 2018 bestaat onze school 150 jaar. Dit jubileum gaan we uitgebreid vieren op 13 oktober 2018. Het is de bedoeling dat zaterdag 13 oktober een onvergetelijke dag gaat worden voor (oud-)medewerkers en oud-leerlingen van het dr. Aletta Jacobs College (en voorgangers). Kort gezegd alle openbare scholen voortgezet onderwijs in Hoogezand-Sappemeer. Noteer de datum alvast in de agenda en volg ons op twitter en facebook. Het thema op 13 oktober 2018 zal zijn: ‘Terugkijken op toen met de middelen van nu!’. Hierbij valt te denken aan meet-and-greets met oud-klasgenoten, het volgen van lessen van oud-docenten of deelname aan een masterclass of workshop gegeven door oud-leerlingen of oud-docenten. Ook kan er actief worden deelgenomen aan een sportieve challenge, kan er een bezoek worden gebracht aan het ontmoetingscafé en kan er worden meegedaan aan de Aletta-pubquiz . En er zijn verschillende optredens. Ook zijn er (inter)actieve rondleidingen langs de (oude) schoolgebouwen. En er staat een talkshow 'Dit is er 1 van het Aletta' op het programma. En wie kraakt de code van Aletta's Escaperoom in de snelste tijd? 


Alle activiteiten vinden in en om school plaats.
dr. Aletta Jacobs College, Laan van de Sport 4 in Hoogezand.

Dagprogramma:

Op 13 oktober zijn alle reünisten (oud-medewerkers, oud-leerlingen) en huidige medewerkers van harte welkom. Deze dag is vooral bedoeld om weer eens met oud-klasgenoten of docenten van toen in contact te komen. Tussen 12.00 en 14.00 uur staat de koffie klaar en vanaf 14.00 uur kan men een drankje aan de bar krijgen. De gehele dag kan het gebouw aan de Laan van de Sport 4 worden bekeken en kunnen de bezoekers deelnemen aan de hierboven genoemde activiteiten. De kosten voor deelname aan het dagprogramma - van 12.00-17.00 uur - bedragen 30 euro.

Avondprogramma:
Vanaf 17.00 uur kan er worden deelgenomen aan het foodtruckfestival. Een gezellige manier om samen een hapje te eten en nog een drankje te drinken. Dit duurt tot 20.00 uur en kost 30 euro, daarvoor krijgen de reünisten een paar drankjes en kan er bij twee foodtrucks wat te eten worden uitgekozen. Reünisten die ook het dagprogramma bezoeken, betalen voor het  foodtruckfestival slechts 15 euro.

Sommige horecabedrijven in Hoogezand-Sappemeer gaan op zaterdag 13 oktober speciaal open voor een Afterparty Aletta 150, zoals Hotel Restaurant Faber en Theatercafé ''t Pierement. 

Meet-and-greet 12 oktober:
Voorafgaand aan de reünie zal op vrijdagavond 12 oktober 2018 om 20.00 uur een meet-and-greet worden georganiseerd voor medewerkers en oud-medewerkers. [Let op: deze optie komt in beeld bij registratie als (oud-)medewerker.]


Onder rechtsvoorgangers van het dr. Aletta Jacobs College (1995-heden) worden de volgende scholen openbaar voortgezet onderwijs verstaan:
  • Rijks HBS Sappemeer (1868-1951)
  • Gemeentelijke HBS Hoogezand (1938-1953)
  • Dr. Aletta Jacobsschool (1951-1953)
  • Dr. Aletta Jacobs Lyceum in Sappemeer (1953-1968)
  • (M)ULO-scholen (o.a. ULO dr. D. Bosschool, ULO prof. dr. G. van der Leeuwschool, MULO Kleinemeer, Schimmelpennincklaan en Hoofdstraat)
  • Dr. Aletta Jacobsscholengemeenschap (1968-1995)
  • dr. Aletta Jacobs College (1995-heden)
     
  • Ambachtsschool, huishoud- en industrieschool, technische school
  • SBHS - Scholengemeenschap voor Beroepsonderwijs Hoogezand-Sappemeer.
    In de jaren ‘70 vier gebouwen: de Prof. Ir. H. De Langeschool (technische afdeling en LEAO),  de G. Boerschool (huishoudschool en land- en tuinbouwafdeling), de Prof. Huizingaschool en de Dr. D. Bosschool (beide gebouwen onderbouw beroepsonderwijs).
     
  • Voortgezet speciaal onderwijs - VSO-MLK en VSO-LOM: Prof. R. Casimirschool, dr. Koppiusschool en Om de Noord. 

Aanmeldingen:
Lijst met aanmeldingen, bijgewerkt op: 12 oktober 2018   [Let op: op deze lijst staan alleen de namen vermeld van reünisten die daarvoor toestemming hebben gegeven]  
 
    
ACHTERNAAM   VOORNAAM  CATEGORIE  EINDEXAMENJAAR
Aapkes   Dick Oud-leerling 1972
Aapkes   Jannie Oud-leerling 1968
Abbring   Wesley Oud-leerling 2016
Adams   Ben Huidig docent/medewerker  
Addens - Sjoordema   Karin Oud-leerling 1992 en 1994
Adolfs   André Oud-leerling 1989
Ahee van Gina Oud-leerling 1987
Albronda   Tobias Oud-leerling 1963
Aldershoff   Geert Oud-leerling 1961
Amsing - Holtrup   Paula Oud-leerling 1964
Anneveldt   Jan Oud-leerling 1969
Anneveldt   Dorien Oud-leerling 1997
Anneveldt   Emely Oud-leerling 1994
Anrooij van Yvonne Huidig docent/medewerker  
Ark van der Tiddo Oud-leerling 1968
Arkesteijn   Sandra Oud-leerling 1990
Bakema   Ciska Oud-leerling 1984
Bakema   Reinoud Oud-leerling 1992
Bakker   Marianne Oud-leerling 1983 & 1985
Bakker   Anna Oud-leerling 1974
Bakker   Ad Oud-docent/medewerker  
Bartelds   Vladimir Oud-leerling 1986
Bats   Karin Oud-leerling 1985
Beekhuis   Nammen Oud-leerling 1987
Begeman   Cor Oud-leerling 1968
Bekkering   Henk Oud-docent/medewerker  
Benes   Paul Oud-leerling 1966
Berg van den Josien Oud-leerling 1993
Berg   Theresa Oud-leerling 1982
Bergen van Freek Oud-leerling 1998
Bergen van Saskia Oud-leerling 1988 en 1989
Bier   Corien Oud-leerling 1994
Bierling   Tina Huidig docent/medewerker  
Bierling   Dianne Oud-leerling 2009
Biessum van Roelf Oud-leerling 1972
Biessum van Otto Oud-leerling 1970
Biessum - Busscher van Greetje Oud-leerling 1969
Bijlholt   Els Oud-leerling 1980
Bijssum   Rita Oud-leerling 1977
Bilstra   Inge Huidig docent/medewerker  
Biswana   Jerry Oud-docent/medewerker  
Blaauw   Hilde Oud-leerling 1983
Blaauw   John Oud-leerling 1976
Blaauw   Jan Willem Oud-leerling 1987
Blaauw   Cobi Oud-leerling 1985
Blik   Marjan Oud-leerling 1986
Blik   Henk Huidig docent/medewerker  
Bloeming - Kramer   Esther Oud-leerling 1983
Blom   Susanne Oud-leerling 2002
Bodewes   Marlies Oud-leerling 1987
Bodewes   Marie-Louise Oud-leerling 1983
Bodewes   Hilbrand Oud-leerling 1986
Boekhoudt (Hesta)   Alie Oud-leerling 1979
Boekhoven   Hans Oud-leerling 1968
Boer   Monique Oud-leerling 1993
Boer de Carolien Oud-leerling 1999
Boerema   Bart Oud-leerling 1974
Boersma   Ward Oud-leerling 1977
Bogtstra   Nolette Oud-leerling 1979
Boiten   René Oud-leerling 1992
Bonthuis   Dennis Huidig docent/medewerker  
Bontsema   Grethi Oud-leerling 1989
Boogers   Peter Oud-docent/medewerker  
Boonman   Marianne Oud-leerling 1990
Bos   Sietsko Oud-leerling 1987
Bottinga   Karin Oud-leerling 1980
Bouwmeester   Marjan Oud-leerling 1982
Brandsma   Margriet Oud-leerling 1998 en 1999
Braschi   Silvana Oud-leerling 1979 en 1981
Braun   Peter Oud-leerling 1983
Braun   Albert Oud-leerling 1987
Braun   Rolf Carel Oud-leerling 1986
Breemhaar   Willem Oud-leerling 1969
Brekeling   Margreet Oud-leerling 1987
Briggeman   Teunis Oud-leerling 1995
Broekema   Fré Oud-docent/medewerker  
Broekema   Karin Oud-leerling 1984
Broekema   Nina Oud-leerling  
Bröerken   Gerjo Oud-leerling 1968
Broers   Rieka Janette Oud-leerling 1985
Brons   Paulien Oud-leerling 1994
Brons   René Oud-leerling 1994
Brons   Henk Oud-docent/medewerker  
Brouwer   Ineke Oud-docent/medewerker  
Brouwer   Hans Oud-docent/medewerker  
Bruijn de Henk Oud-leerling 1953
Buikema   Liesbeth Oud-leerling 1982 
Buining   Oud-leerling 1965
Buining   Bert Oud-leerling 1978
Buist   Monika Oud-leerling 1993
Buitinck   Gerry Oud-docent/medewerker  
Buizen van Géke Oud-leerling 1968
Buren van Anne-Floor Oud-leerling 2003
Buren - Scholtens van Teddie Oud-leerling 1975
Busscher   Pieter Oud-leerling 1970
Buul van Yvonne Oud-docent/medewerker  
Buurke   Willem Oud-leerling 1970
Buurke   Oud-docent/medewerker  
Claus   Wob Oud-docent/medewerker  
Clobus   Thea Oud-leerling 1970
Coops   Truus Oud-leerling 1978
Coops   Jeannette Oud-leerling 1975
Coops - Teuben   Josella Oud-leerling 1984
Coops - van Bergen   Willemien Oud-leerling 1992
Corbier   Marc Huidig docent/medewerker  
Dallinga   Hennie Oud-leerling 1960
Deiana   Luigi Oud-leerling 1988
Dekker   Erik Oud-leerling 1983
Dekker   Gerard Huidig docent/medewerker  
Delden van Tineke Oud-docent/medewerker 1992
Delft van Willem Oud-leerling 1968
Diertens   Harke Oud-leerling 1988
Dieterman   Caren Huidig docent/medewerker  
Dijkgat   Arnold Oud-leerling 1987
Dijkstra   Rieks Oud-docent/medewerker  
Dijkstra   Dustin Huidig docent/medewerker  
Dittrich - Nijdam   Ineke Oud-leerling 1998
Doesburg   Johan Oud-leerling 1985
Dofferhoff   Marieke Oud-leerling 2003
Dokkum - Dijkstra van Judith Oud-leerling 1995
Donselaar van Annette Oud-leerling 1985
Dontje   Harold Oud-leerling 1986
Dontje   Henk Oud-leerling 1974
Dontje - Limberger   Jose Oud-leerling 1972
Dost   Frank Huidig docent/medewerker  
Douma   Monique Oud-leerling 1984
Draaijer   Kees Oud-leerling 1975
Dreise   Gerda Oud-leerling 1984
Dreise   Albert Oud-leerling 1982
Drent   Reint Oud-docent/medewerker  
Drenth   Asmaria Oud-leerling 1993
Drenth   Albert Oud-docent/medewerker  
Drenth   Henk Oud-docent/medewerker  
Drenth   Marc Huidig docent/medewerker  
Drenth - Kerdijk   Ingrid Huidig docent/medewerker  
Drukker   Flip Oud-docent/medewerker  
Duinen van Jan Oud-leerling 1968
Duit   René Oud-leerling 1988
Duk   Jitze Oud-leerling 1975
Dulleman   Minne Oud-leerling 1987
Dunning   Ron Oud-leerling 1979
Duteweerd   Rinke Huidig docent/medewerker  
Edens   Arie Oud-leerling 1976
Eeken   Karin Huidig docent/medewerker  
Eerland   Anneke Oud-leerling 1984
Eerland   Peter Oud-leerling 1983
Eerland   Robert Jan Oud-docent/medewerker  
Eggens   Marcel Huidig docent/medewerker  
Eising   Freddy Oud-leerling 1985
Eising   Linda Oud-leerling 1988
Emmelkamp   Richard Oud-leerling 1985
Emmens   Ida Gerda Oud-leerling 1981
Emming   Marja Huidig docent/medewerker  
Emst van Harold Oud-leerling 1983
Emst van Johanna Oud-leerling 1981
Engelsman   Rob Oud-docent/medewerker  
Esveldt - Hartong   Jaqueline Oud-leerling 1990
Euverink   Gert-Jan Oud-leerling 1984
Evert   Suurmeijer Oud-leerling 1972
Feiken   Marjolein Oud-leerling 1998
Fellinger   Jop Oud-leerling 1986
Flenter   Julia Oud-leerling 1985
Franssen   Maureen Oud-leerling 1989
Frerks   Georg Oud-leerling 1973
Gaaikema - Pot   Hennie Oud-leerling 1959
Gankema   Janneke Oud-leerling 1979
Geleynse   Marjon Oud-leerling  
Gelissen   Charlotte Oud-leerling 1987
Gelissen   Nicole Oud-leerling 1986
Gelissen   Maurice Oud-leerling 1986
Glaser   San Oud-leerling  
Glazenberg   Nanda Oud-docent/medewerker  
Goga   Marion Oud-leerling 1992
Gopal   Oetra Oud-leerling 1980
Graaf - van Buizen de Harma Oud-leerling 1965
Graver   Jan Huidig docent/medewerker  
Grimme   Adriana Oud-leerling 1991
Groeneveld   Monique Oud-leerling 1992
Groeneveld   Ina Oud-leerling 1965
Groeneveld   Erwin Oud-leerling 1994
Guldenaar   Madeleine Oud-leerling 1979
Guns   Martin Oud-leerling 1991
Guns   Hilda Huidig docent/medewerker  
Guns   Bert Oud-leerling 1984
Haan   Auko Oud-docent/medewerker  
Haan   Charlotte Oud-leerling 1979/ 1981
Hakkeling   Timmy Oud-leerling 1980
Hamer   Bert Oud-docent/medewerker  
Hans   Goslinga Oud-leerling 1990
Harst - Ubels van der Tekla Oud-leerling 1968
Hartlief   Ton Huidig docent/medewerker  
Hartman   Eltjo Oud-leerling 1974
Hartman   Olga Huidig docent/medewerker  
Hartong   Frans Oud-leerling 1983
Hatenboer - Venema   Natascha Oud-leerling 1995
Haveman   Naomi Huidig docent/medewerker  
Haze   Hans Oud-leerling 1984
Hazewinkel   Jack Oud-leerling 1974
Heerlien   Hilda Oud-leerling 1974
Heerlien   Melle Oud-leerling 1974
Hekkema   Anneke Oud-leerling 1970
Helder   Mayke Oud-leerling 2007
Hesselink   Rita Oud-leerling 1974
Hettinga   Johan Oud-leerling 1992
Hettinga   Hanneke Oud-leerling 1988
Heuveln van Marianne Huidig docent/medewerker  
Heydenrijk   Christian Oud-leerling 1988
Hillebrand   Willeke Oud-leerling 1991
Hillenga   Jordi Oud-leerling  
Hoegen - Kuiper   Winanda Oud-leerling 1991 en 1994
Hoekstra   Erik Oud-leerling 1987
Hoekstra   Margit Oud-leerling 1988
Hogenberg   Marleen Oud-leerling 2000
Hollander   Petra Oud-leerling 2005
Hollander - Bodewes den Marja Oud-leerling 1984
Holthausen   Max Oud-leerling  
Holthuis   Gerda Oud-leerling 1994
Hoogeveen - Perdok   Trijnie Oud-leerling 1966
Horn   Roelie Oud-leerling 1989
Houten van Marian Oud-leerling 1980
Hove ten Geert Huidig docent/medewerker  
Hoving   Colette Oud-leerling 1993
Hoving   Helma Oud-leerling 1983 & 1984
Huberts   Freddy Oud-leerling 1978
Huberts - Pot   Evelien Oud-leerling 1979
Huisman   Sander Oud-leerling 1991
Huisman   Willem Oud-leerling 1990
Huizeling - Sjoordema   Jacqueline Oud-leerling 1990
Huizing   Willem Huidig docent/medewerker  
Huizing   Marinda Oud-leerling 1993
Hulsebos   Danielle Oud-leerling 1986
Hulten van Fokko Oud-leerling 1970
Huurdeman   Els Oud-leerling 1974
Idema   Oud-leerling 1969
Jager   Jan Oud-docent/medewerker  
Jansen   Afke Huidig docent/medewerker  
Jansen   Anita Oud-leerling 1984
Jaski   Bart Oud-leerling 1983
Jong de Danny (Daan) Oud-leerling 1966
Jong de Corda Oud-leerling 1973
Jongman   Jannie Oud-leerling 1968
Jonker   Nannette Oud-leerling 1989
Jonkers   Judith Oud-leerling 1992
Kalkman   Merville Oud-leerling 1989 & 1992
Kaman - Menzinga   Diana Oud-leerling 1993
Kamerling   Hugo Oud-leerling 1963
Kamp van der Gerard Oud-docent/medewerker  
Kamphuis   Harry Oud-leerling 1962
Kampinga   Wim Oud-docent/medewerker  
Kamps   Timo Oud-leerling 1999
Kan de Marie-Louise Oud-leerling 1979
Kappen   Frans Oud-leerling 1982
Karelsz   Jowilti Huidig docent/medewerker  
Kasto - Windt   Ina Oud-leerling 1976
Kate ten Dineke Oud-leerling 1973
Kerstholt   Ben Oud-docent/medewerker  
Kessel van Jeroen Huidig docent/medewerker  
Keulen   Sjoerd Oud-docent/medewerker  
Keuskamp   Frans Huidig docent/medewerker  
Kiers   Agnes Oud-leerling 1989 en 1990
Kingma   Ariën Oud-leerling 1989-1990
Kleefman   Bianca Oud-leerling 1985
Kleefman   Marcel Oud-leerling 1977
Klein   Marc Oud-leerling  
Klok   Lucas Oud-leerling 1980
Klunder   Jan Oud-leerling 1982
Klunder   Reinie Oud-leerling 1978
Klunder   Jolanda Huidig docent/medewerker  
Knapper   Rene Oud-leerling 1993
Knevelbaard   Anneke Oud-leerling 1974
Knip   Eric-Jan Oud-leerling 2001
Knip -Schoonveld   Grietha Oud-leerling 1970 en 1971
Knol   Ansje Oud-leerling 1962
Knol   Michaël Oud-leerling 1993
Knook   Martijn Oud-leerling 1987
Koeneman   Lidie Oud-leerling 1974
Koeneman   Chris Oud-leerling 1971
Koeneman  Strijk   Ina Oud-leerling 1970
Koetje   Daniëlle Oud-leerling 2009
Köhne   Jetske Oud-leerling 1979
Köhne   Marianne Oud-leerling 1979
Koning   Maartje Oud-leerling 1987
Koning   Aat Oud-docent/medewerker  
Koning - Visser   Anneke Oud-leerling 1981
Kooiman - Springelkamp   Alie Oud-leerling 1973
Korringa   Eddy Oud-leerling 1970
Korsman - Gankema   Rita Oud-leerling 1984
Korte   Harry Oud-leerling  
Kortleve   Mark Oud-leerling 1987
Koseoglu   Mehtap Oud-leerling 1994
Koseoglu (Ogulmus)   Hicran Oud-leerling 1987
Kostwinder   Erik Oud-leerling 1984
Kostwinder - Wortelboer   Mary Oud-leerling 1986
Kram   Pieter Huidig docent/medewerker  
Kramer   Carmen Oud-leerling 1982
Kramer   H.C. Oud-docent/medewerker  
Kranenborg   Goeman Oud-leerling 1981
Kranenburg   Wout Oud-leerling 1986 en 1987
Kroeske   Ylona Oud-leerling 2000
Kromodimedjo - Mangoendirjo Hilda Huidig docent/medewerker  
Kroon   Mark Oud-leerling 1989
Kroon   Josje Oud-leerling 1985
Kroon - Duit   Engelina Oud-docent/medewerker  
Kruize   Mattes Oud-leerling 1992
Kuik   Joke Oud-leerling 1977
Kuiper   Jannie Oud-leerling 1978
Kuiper   Hillie Oud-leerling 1982
Kuiper   Jacqueline Oud-leerling 1979 en 1981
Kuipers   Jakob Oud-docent/medewerker  
Kunnen   Jettie Oud-leerling 1990
Kuperus   Silvia Oud-leerling 1982
Kuperus   Jan Oud-leerling 1987
Laan van der Marisca Oud-leerling 1989
Lahpor   Jaap Oud-leerling 1968
Lambeek   Sylvia Oud-leerling 1982
Lammerts   Evert Jan Oud-leerling 1972
Lemmel - Huisman   Stephanie Oud-leerling 1994
Leuning   Geert Jan Oud-leerling  
Leuning - Carsouw   Rina Oud-leerling 1967
Leutholff   Nomi Oud-leerling 1992
Lieberom   Marie-Antoinette Oud-leerling 1987
Lieberom   Mieke Oud-leerling 1974
Lieberom   Theo Oud-leerling 1987
Lolkema   Peter Oud-leerling 1960
Lotgering   Albert Huidig docent/medewerker  
Lunteren - van Burik van Lara Oud-leerling 1994
Maathuis   Irene Huidig docent/medewerker  
Maden van der Joachim Oud-leerling 2016
Mandema   Trijnie Oud-leerling  
Meelker   Stien Oud-leerling 1980
Meiberg   Jeroen Oud-leerling 1993
Meiberg   Annemarie Oud-leerling 1997
Meijer   Frank Oud-leerling 1994
Meijer   Wim Oud-leerling 07-06-1983
Meijer   Anne Kirsten Oud-leerling 1990
Meinders   Anna Oud-leerling 1975
Mellema   Sieto Oud-leerling  
Menzinga   Jan Oud-leerling 1989
Middeljans   Barry Oud-leerling 1990
Miedema   Jan-Piet Oud-leerling 1968
Moesker   Alma Oud-leerling 1993
Molenaar   Ilse Oud-leerling 2009
Mooy - van der Sluis de Muriel Oud-leerling 1985
Mühlenberg - Siemensma   Nicole Oud-leerling 1987 en 1990
Mulder   Berend Oud-leerling 1996
Mulder   LC Oud-leerling 1975
Mulder   André Oud-leerling 1981
Mulder   Wilma Oud-leerling 2001
Mulder   Egbert Oud-leerling 1961
Mulder   Jan Oud-leerling 1967
Mulder   Willem Oud-docent/medewerker  
Muller   Alida Oud-leerling 1990
Muller   Sieta Huidig docent/medewerker  
Müller   Joop Oud-docent/medewerker  
Munniks   Tom Oud-leerling 2000
Neuwitter   Miranda Oud-leerling  
Nieboer   Lia Oud-leerling 1989?
Nieborg - de Jong   Mieke Oud-leerling 1996
Niekus   Marcel Oud-leerling 1988
Niemeijer   Ronny Oud-leerling 1988
Niemeijer - Wolters   Tanja Oud-leerling 1989
Nieuwold   Wim Oud-leerling 1978-1979
Niewold - Homan   Paulien Oud-leerling 1994
Nijburg   Daniel Oud-leerling 2010
Nipperus   Tjakkelien Oud-leerling 1989
Nispen van Wim Oud-leerling ??
Nolle   Bianca Oud-leerling 1992
Noordhof   Jelte Oud-leerling 1979
Noordhof   Ilse Oud-leerling 2009
Noordhof - Zuur   Tjitske Oud-leerling 1979
Nooren   Ellen Oud-leerling 1985
Noyon   Coenraad Oud-leerling 1970
Obenhuijsen   Lucas Oud-leerling 1964
Oerlemans   Stefan Oud-leerling 1970
Offens   Mark Oud-leerling 1994
Oldenziel   Daniel Oud-leerling 1966
Oliveiro   Charmaine Oud-leerling  
Oliveiro   Brian Oud-leerling 1995
Olthof   Obbe Gert Oud-leerling 1980
Olthof   Rianne Oud-leerling 1994
Olthoff   Bart Oud-leerling 1981
Olthoff   Gina Oud-leerling 1995
Oltrop   Frank Oud-leerling 1999
Oltrop   Alexander Oud-leerling 1998
Oosting   Bert Oud-leerling 1989
Oosting   Geert Roelof Oud-docent/medewerker  
Ottens   Karin Oud-leerling 2002
Otterspoor   Machiel Oud-leerling 1980
Otterspoor   Frank Oud-leerling 1975
Overman   Bien Oud-leerling 1966
Paas   Arjan Oud-leerling 1995
Pama   Gerrit Huidig docent/medewerker  
Pater   Gerda Oud-leerling 1984
Patje   Dicky Oud-leerling 1974
Patje   Harrie Oud-leerling 1968
Peerboom   Philippe Oud-leerling 1986
Penninga - Wiegman   Marjon Oud-leerling 1993 en 1995
Peper   Bernard Oud-leerling  
Peter   Joosten Oud-leerling 2002
Piekstra   Jantien Oud-leerling 1993
Pijlman   Adriaan Oud-leerling havo 1985
Plaggenborg   Wim Oud-leerling 1980
Platje - Zeinstra   Roely Oud-docent/medewerker  
Plijzier   Yvonne Oud-leerling 1987
Ploegsma   Martijn Oud-leerling 1988
Poel   Simone Oud-leerling 2009
Poel   Jan Oud-leerling 1981
Poel   An Huidig docent/medewerker  
Poelman   Jef Oud-leerling 2001
Poelstra   Hindrik Oud-leerling 1963
Pol van der Anne Huidig docent/medewerker  
Pollard   Gerrit Oud-docent/medewerker  
Poppen   Jacques Oud-leerling 1987
Post   Jan Gerrit Oud-leerling 1994, 1996
Postma   Natasja Oud-leerling 2011
Pot - Schothorst   Pien Oud-leerling 1960
Pothoff   Mark Oud-leerling 1989-1990
Prins   Henk Oud-leerling 1978
Prumers   Ruben Oud-leerling 1999
Prummel   Hans Oud-leerling 1994
Prummel   Ingrid Oud-leerling 1991
Punwasi   Shanta Oud-docent/medewerker  
Radema   Rosemary Oud-leerling 2000
Raneri   Monika Oud-leerling 1992
Ravesteijn van Oscar Oud-leerling 1984
Reinders   Krista Oud-leerling 1989
Remkes   Johan Oud-leerling  
Repko   Johan Oud-leerling 1985
Richters   Trudi Oud-docent/medewerker  
Riedé - van Burik   Iara Oud-leerling 1994
Rijkens   Henk Oud-leerling 1970
Rijndorp   Herbert Oud-leerling 1967
Rijskamp   Carel Oud-leerling 1965
Rinia   Ale Oud-docent/medewerker  
Rinzema   Lammert Oud-docent/medewerker  
Roelofsz   Rien Oud-leerling 1966
Roggen   Trijntje Oud-leerling 1966
Roo de Ineke Huidig docent/medewerker  
Roy van Teun Huidig docent/medewerker  
Ruchtie   Joey Oud-leerling 1998
Rutgers   Inne Oud-docent/medewerker  
Schaap   Wiert-Jan Oud-leerling 1994
Schaub   Rob Oud-docent/medewerker  
Scheller   Gabriele Oud-docent/medewerker  
Scheperkamp - Stiekema   Pia Oud-leerling 1972
Schmaal   Robert Oud-leerling 2001
Schokker   Alwina Oud-leerling 1980
Scholte - van der Bles   Regine Oud-docent/medewerker  
Scholtens   Angelique Oud-leerling  
Scholtens   Geeke Oud-leerling 1973
Scholtens   Gert Oud-leerling 1978
Scholtens   Luuk Oud-leerling 1979
Scholtmeijer - Koeneman   Marian Oud-leerling 1966
Schomaker   Riekje Oud-docent/medewerker  
Schonhuth   Peter Oud-leerling 1966
Schrader   Hanneke Oud-leerling 1979 en 1981
Schreijer   Mark Oud-leerling 1989
Schreuder - Dontje   Marijke Oud-leerling 1998
Schuit   Martijn Oud-leerling 1998
Schuringa   Roel Oud-leerling 1994
Schuringa - Blik   Jetty Oud-leerling 1990
Schutter   Willem Oud-leerling 1965
Schuurmans - Edens   Jelleke Oud-leerling 1970
Schwankhaus   Ommy Oud-leerling 1977
Seljee   Coen Oud-docent/medewerker  
Sesselaar   Jorien Oud-leerling 1999
Siccama   Atje Oud-leerling 1957
Siersema   Matty Oud-leerling 1964
Sinninghe   Alette Oud-leerling 1983
Slager   Margreet Oud-docent/medewerker  
Slagter   Hink Oud-leerling 1981
Slors   Roelien Oud-leerling 1973
Smalbil   Jan Oud-docent/medewerker  
Smallenbroek   Tonny Oud-leerling 1975
Smant   Kars Oud-leerling 1993
Smedes   Jaap Oud-leerling 1983
Smit   Jan Oud-leerling 1969
Smit   Monika Huidig docent/medewerker  
Smit   Jeroen Oud-leerling 1989
Smit   Max Oud-leerling 1985
Smit   Helen Oud-leerling 1989
Smith   Karin Oud-leerling 1984
Smits   Marcel Oud-docent/medewerker  
Smittenberg   Gert Huidig docent/medewerker  
Snijders   Reineke Huidig docent/medewerker  
Spakman   Erik Oud-leerling 2004
Span van der Koos Oud-leerling 1960
Sprik - Pot   Jantje Oud-leerling 1953
Springelkamp   Lodewijk Oud-leerling 1978
Stäbler   Frank Huidig docent/medewerker  
Stapel   Pieter Oud-leerling  
Steege van der Marije Huidig docent/medewerker  
Steenbergen   Bertrik Oud-leerling 2002
Steenhuis   Jan Oud-leerling 1970
Stegeman   Myriam Huidig docent/medewerker  
Steinkamp - Smit   Marion Oud-leerling 1988
Sterren van der Roel Oud-leerling 1984
Stevens   Frederik Oud-leerling 1970
Stiekema   Marietje Oud-leerling 1975
Stiekema   Christa Oud-leerling 1988
Stoffers   Michiel Oud-leerling 1989
Stoker   Jutta Huidig docent/medewerker  
Straalen van Ron Oud-leerling 1965
Struik   Arina Oud-leerling 1977
Struik   Erika Oud-leerling 1982
Stuivenberg   Jeffrey Oud-leerling 1987
Swart   Marga Oud-leerling 1982
Tamis   Frank Huidig docent/medewerker  
Telkamp   Ben(nie) Oud-leerling 1978 en 1981
Tepper   Harry Oud-leerling 1976
Terpstra   Tera Oud-leerling 1987
Teuben   Hans Oud-leerling 1981
Teuben   Ria Oud-leerling 1976
Teuben   Esther Oud-leerling 2008
Teuben   Gerard Oud-leerling 1976
Tholen van Janpaul Oud-leerling 2012
Tiggelaar   Niels Oud-leerling 1995
Timmeren van Lucia Huidig docent/medewerker  
Timmeren van Edwin Oud-leerling 1985
Timmerman   Sieme Oud-docent/medewerker  
Toppen   Henk Oud-docent/medewerker  
Tuin van der Jan Oud-leerling 1977
Tuin   Alexandra Oud-leerling 1991
Tuthill   Jantina Oud-leerling 1971
Udo   Ronald Oud-leerling 1984
Udo - Huisman   Ageeth Oud-leerling 1985
Veen van der Annique Oud-leerling 1995
Veenstra   Auke Oud-leerling 1969
Veenstra   Jerker Oud-leerling 1988
Veentjer   Catharina Oud-leerling 1984
Veentjer   René Oud-leerling 1975
Veer ter Arie Oud-leerling 1974
Veerkamp - Kruijer   Bina Oud-leerling 1980
Veld   Natasja Oud-docent/medewerker  
Veldhoen   Arnold Oud-leerling 1964
Veldman   Jan Oud-leerling 1982
Velthuizen   Jan Oud-leerling 1964
Venema   Bert Oud-leerling 1981
Venema   Els Huidig docent/medewerker  
Venema - Zomer   Renate Oud-leerling 1986
Verhorst   Ferdy Oud-docent/medewerker  
Vermaak   Petra Oud-leerling 1979
Verweel - Roek   Sandra Oud-leerling 1990
Vianen-Marrink van Sandra Oud-leerling 1989
Viel   Ina Oud-leerling 1982
Viel   Linda Oud-leerling 1989
Vierhout   Mark Oud-leerling 1967
Vinckers   Ina Oud-leerling 1984
Visscher   Jan Oud-leerling 1967
Visser   Wiebe Oud-docent/medewerker  
Voet   Dick Oud-leerling 1989
Vogelenzang   Pauline Oud-leerling 1986
Vonk   Roelf Oud-leerling 1940
Voorn van Henri Huidig docent/medewerker  
Vos de Erik Oud-leerling 1996
Voss   Janet Oud-leerling 1998
Vries de Kor Oud-leerling 1970
Vries   Diane Oud-leerling 1994
Vries de Jaap Oud-leerling 1979
Vries de Anneke Oud-leerling 1969
Vries-Hommes de Ellis Oud-leerling 1975
Vrieze - Smit de Margaret Oud-leerling 1978
Wal van der Eva Oud-leerling 1969
Wal van der José Oud-leerling 1987
Wal van der Lia Oud-leerling 1990
Wal van der Otto Oud-leerling 1982
Wal van der Inez Oud-leerling 1987
Waninge   Aly Oud-leerling 1982
Warnaar   P.G.J Oud-leerling 1968
Wassens - Oldenhuizing   Ans Oud-leerling 1979
Weerden van Jacqueline Oud-leerling 1984
Wegman   Janneke Huidig docent/medewerker  
Wening   Kirsten Oud-leerling 2009
Werleman   Marlène Huidig docent/medewerker  
Westerdiep   Herma Oud-leerling 1980
Westerhof   Jan Oud-docent/medewerker  
Westerink   Hugo Oud-leerling 1990
Wever   Theun Oud-docent/medewerker  
Wever   Ina Oud-leerling 1966
Wever - Kuiper   Wineke Oud-leerling 1962
Weyzen - Koopman   Jelly Oud-docent/medewerker  
Wiegers   Zwanie Oud-leerling 1977
Wielinga   Henk Huidig docent/medewerker  
Wierenga   Marsja Oud-leerling 1992
Wierenga   Machiel Oud-leerling 1992 Havo en 1994 Vwo
Wierenga   Anton Oud-leerling 1995
Wieringa   Joyce Oud-leerling 2002
Wijkstra   Peter Oud-leerling 1978
Wijkstra   Sander Oud-leerling 1971
Wilbrink   Wilfred Oud-leerling 1989
Wilthof   Hennie Oud-leerling 1976
Wilthof   Erik Oud-leerling 2000
Wiltjer   Greetje Oud-leerling 1987
Wit de Corry Oud-docent/medewerker  
Witteveen - Hevinga   Tineke Oud-leerling 1965
Wolde ten Hendrik Oud-leerling 77-79-81
Wolters   Jan Oud-leerling 1975
Wolters   Gerda Oud-leerling 1986
Wolthuis   Harm Oud-leerling 1970
Wolthuis   Gerard Oud-leerling 1971
Wolthuis   Hans Oud-leerling 1987
Woude van der Petra Oud-leerling 1986
Woudman   Wim Oud-docent/medewerker  
Woudstra - Bolhuis   Ineke Oud-leerling 1966
Zeilstra   Joyce Huidig docent/medewerker  
Zilverberg   Wout Huidig docent/medewerker  
Zwaag - Fokkema van der Joke Oud-docent/medewerker  
Zwaneveld   Ina Oud-leerling 1979
Zwart   Janny Oud-leerling 81 82
Zwart   Gea Oud-leerling 1981



<< vorige

dr. Aletta Jacobs College 2018 disclaimer