Naam Wachtwoord - Logingegevens kwijt?

Deelschoolsites dr. Aletta Jacobs College Algemeen dr. Aletta Jacobs College Beveiligde docentensite dr. Aletta Jacobs College Bovenbouw HV dr. Aletta Jacobs College Bovenbouw VMBO BB/KB dr. Aletta Jacobs College Intranet dr. Aletta Jacobs College Onderbouw h/v dr. Aletta Jacobs College Onderbouw VMBO dr. Aletta Jacobs College Praktijkonderwijs dr. Aletta Jacobs College VMBO T

GESLAAGDEN dr. Aletta Jacobs College

schooljaar 2012-2013

Atheneum (28 leerlingen)

Angélico Sidin v6a Hoogezand
Anita Simileer v6a Hoogezand
Anna Paap v6a Foxhol
Caroline Scheffer v6a Kropswolde
Floor Mijland v6a Hoogezand
Gijs Hoekstra v6a Hoogezand
Kai Philipsen v6a Sappemeer
Laura Middel v6a Hoogezand
Lisanne Venema v6a Zuidlaarderveen
Marleen Brinkhorst v6a Kolham
Maurits Schilder v6a Kropswolde
Robin Schoonveld v6a Hoogezand
Thomas Eefting v6a Sappemeer
Annemarieke Postmus v6b Sappemeer
Carlyn Estadella Codina v6b Hoogezand
David Scheffer v6b Zuidbroek
Gerben Zandberg v6b Zuidbroek
Gideon Koning v6b Hoogezand
Jasper Kreuger v6b Slochteren
Jessy Karijosemito v6b Hoogezand
Kelly van Heuvelen v6b Hoogezand
Liza van Bommel v6b Sappemeer
Nienke Stege v6b Kropswolde
Peter Perey v6b Hoogezand
Reinier Speek v6b Hoogezand
Remco Doets v6b Hoogezand
Stefani Erceg v6b Hoogezand
Ton Koning v6b Slochteren


Gymnasium (7 leerlingen)

Heleen Troost v6a Rolde
Amber Ribberink v6b Zuidbroek
Hennie Veldthuis v6b Hoogezand
Ine Nijland v6b Sappemeer
Ivo IJpma v6b Sappemeer
Marije Splinter v6b Sappemeer
Nalinie Maggan v6b Hoogezand


Havo (42 leerlingen)

Alies op 't Holt h5a Hoogezand
André Aalfs h5a Froombosch
Arman Khachaturian h5a Hoogezand
Astrid Postma h5a Hoogezand
Bao Mengyu h5a Hoogezand
Brian van Prinsenbeek h5a Kropswolde
Caroline Deuntje h5a Veendam
Celine Zwaneveld h5a Hoogezand
Christian Vijfschagt h5a Kropswolde
Costa Latunij h5a Hoogezand
Desiree Latumahina h5a Sappemeer
Gemma Kooi h5a Hoogezand
Gerlant van Essen h5a Hoogezand
Hakan Bor h5a Hoogezand
Joëlle de Ruiter h5a Tynaarlo
Joren Michon h5a Sappemeer
Maartje Duijndam h5a Sappemeer
Megan Buining h5a Foxhol
Nick Appelbrij h5a Hoogezand
Nicole Kuipers h5a Hoogezand
Rachel Sidin h5a Hoogezand
Samir Mouhdi h5a Hoogezand
Ashley Buining h5b Foxhol
Djoeke Bijlsma h5b Kropswolde
Geret Dieters h5b Sappemeer
Hidde Tangerman h5b Kiel Windeweer
Jacco van der Laan h5b Sappemeer
Jos van der Schoot h5b Kiel Windeweer
Justin Lambeck h5b Hoogezand
Kevin van Rijn h5b Harkstede
Marloes Luurtsema h5b Hoogezand
Natasja Vijfschagt h5b Kropswolde
Niels van der Veer h5b Zuidlaarderveen
Nienke Veenhuis h5b Kropswolde
Remco de Haas h5b Hoogezand
Rik Huizinga h5b Sappemeer
Rosalie Moesker h5b Hoogezand
Sanne van der Toorn h5b Hoogezand
Teun Heida h5b Kropswolde
Tim Bijleveld h5b Kolham
William Driest h5b Sappemeer
Yasin Çiftçi h5b Hoogezand


VMBO BB (38 leerlingen)

Ajeesha Damrie bb4ec1 Sappemeer
Cheryll Kostwinder bb4ec1 Hoogezand
Jordy Scheffer bb4ec1 Hoogezand
Laura Orsel bb4ec1 Hoogezand
Marisa Bonder bb4ec1 Sappemeer
Martin Boom bb4ec1 Noordbroek
Peter van Diest bb4ec1 Hoogezand
Ramon Bargerbos bb4ec1 Hoogezand
Roy Runhardt bb4ec1 De Groeve
Sabah Khan bb4ec1 Hoogezand
Sangita Parahoe bb4ec1 Hoogezand
Elisia Lambeck bb4lb1 Hoogezand
Laura Letens bb4lb1 Hoogezand
Lisa Venema bb4lb1 Hoogezand
Agron Neziri bb4tn1 Hoogezand
Danny Hartman bb4tn1 Hoogezand
Erik Wories bb4tn1 Hoogezand
Jasper Veerkamp bb4tn1 Sappemeer
Jeroen Kleine bb4tn1 Sappemeer
Joey Rozema bb4tn1 Sappemeer
Justin Smith bb4tn1 Hoogezand
Kirsten van der Ploeg bb4tn1 Groningen
Patrick Zuur bb4tn1 Hoogezand
Ray van der Linde bb4tn1 Scharmer
Rick Visser bb4tn1 Oude Pekela
Rico IJpma bb4tn1 Sappemeer
Wesley Stol bb4tn1 Schildwolde
Celine Meijer bb4zw1 Foxhol
Dania Henrycoos bb4zw1 Foxhol
Daniëlla van Dijk bb4zw1 Hoogezand
Eline Douma bb4zw1 Sappemeer
Geni van Eiter bb4zw1 Hoogezand
Manuela Tuik bb4zw1 Sappemeer
Melissa Amatredjo bb4zw1 Hoogezand
Nikki Reinek bb4zw1 Hoogezand
Ramona Visser bb4zw1 Sappemeer
Selma Cucic bb4zw1 Hoogezand
Wesley Moesker bb4zw1 Sappemeer


VMBO BB-LWT (3 leerlingen)

Cansu Altunbulak bb4lwt1 Hoogezand
Mathijs Kamminga bb4lwt1 Hoogezand
Yazmain Bendt bb4lwt1 Sappemeer


VMBO GL (35 leerlingen)

Alexia Droúlias gl4a Hoogezand
Angela Molema gl4a Hoogezand
Bernardo Kingma gl4a Hoogezand
Cem Saka gl4a Hoogezand
Damiën Schuurman gl4a Slochteren
Denise Speelman gl4a Hoogezand
Djordi Battjes gl4a De Groeve
Edwin Kuiper gl4a Hoogezand
Gina Homan gl4a Hoogezand
Glenn Hess Busselaar gl4a Hoogezand
Glenn Middel gl4a Sappemeer
Hardwin Kruit gl4a Zuidlaren
Hiske Hesseling gl4a Zuidbroek
Isabel Berg gl4a Froombosch
Jan Willem Strootman gl4a Sappemeer
Jesse Doornbos gl4a Kropswolde
Jorian Beerling gl4a Kiel Windeweer
Julian Huitema gl4a Sappemeer
Justin Poelman gl4a Hoogezand
Karel Klok gl4a Hoogezand
Kavish Goenai gl4a Sappemeer
Kelsey van der Veen gl4a Foxhol
Kevin Barron gl4a Sappemeer
Kevin Wolthuis gl4a Sappemeer
Mikey van Varik gl4a Sappemeer
Naomi Dijk gl4a Sappemeer
Naomi Tamaëla gl4a Hoogezand
Nazik Çiftçi gl4a Hoogezand
Nick Bats gl4a Sappemeer
Pascal Loer gl4a Hoogezand
Paulien Daems gl4a Hoogezand
Rick Nieboer gl4a Hoogezand
Rulian Sibering gl4a Hoogezand
Sebastiaan de Graaf gl4a Sappemeer
Simone de Haan gl4a Sappemeer


VMBO KB (84 leerlingen)

Achmed Kedah kb4ec1 Hoogezand
Bjorn Bartelds kb4ec1 Nieuwolda
Cyriel Heidema kb4ec1 Harkstede
Ersin Küçüksahin kb4ec1 Hoogezand
Esma Dursun kb4ec1 Hoogezand
Fatima Al-Yaser kb4ec1 Hoogezand
Furkan Aydeniz kb4ec1 Hoogezand
Hasan Selen kb4ec1 Hoogezand
Ilona Nijboer kb4ec1 Hoogezand
Jeandro Mathilda kb4ec1 Hoogezand
Jeroen Sijtsma kb4ec1 Slochteren
Jordy Mulder kb4ec1 Hoogezand
Kevin Smit kb4ec1 Hoogezand
Kevin van der Laan kb4ec1 Hoogezand
Melvin Swiers kb4ec1 Sappemeer
Michel Olubadewa kb4ec1 Hoogezand
Nerko Vugdalic kb4ec1 Hoogezand
Sem Buitenkamp kb4ec1 Sappemeer
Tim Huizeling kb4ec1 Hoogezand
Wesley Alberts kb4ec1 Hoogezand
Askin Ardiç kb4ec2 Hoogezand
Brian Seip kb4ec2 Sappemeer
Büsra Karahan kb4ec2 Hoogezand
Christeny Martis kb4ec2 Foxhol
David Reitzema kb4ec2 Hoogezand
Demet Bicakcilar kb4ec2 Hoogezand
Demi Kartodimedjo kb4ec2 Hoogezand
Galiëla Cecilia kb4ec2 Hoogezand
Jochum Zandberg kb4ec2 Hoogezand
Joël Groen kb4ec2 Hoogezand
Larenzo Baas kb4ec2 Sappemeer
Leony Meijboom kb4ec2 Sappemeer
Martijn Smallenbroek kb4ec2 Sappemeer
Michelle Landman kb4ec2 Sappemeer
Nick Bouwkamp kb4ec2 Hoogezand
Nurlaila Pardi kb4ec2 Hoogezand
Rabiya Sen kb4ec2 Hoogezand
Rimbout Bobeldijk kb4ec2 Sappemeer
Shkiba Naseri kb4ec2 Hoogezand
Tim Bos kb4ec2 Sappemeer
Anton Zoer kb4lb1 Sappemeer
Cathleen Knapper kb4lb1 Sappemeer
Demi-Ann Pieters kb4lb1 Foxhol
Esther Haveman kb4lb1 Hoogezand
Jesse Venema kb4lb1 Zuidbroek
Maaike Lijkelema kb4lb1 Tripscompagnie
Maurice Krul kb4lb1 Hoogezand
Natascha Beverwijk kb4lb1 Hoogezand
Berwout Kruit kb4tn1 Zuidlaren
Bryan Postema kb4tn1 Sappemeer
Emre Nurel kb4tn1 Hoogezand
Jordy Blijham kb4tn1 Sappemeer
Justin Huls kb4tn1 Sappemeer
Leon Vrieswijk kb4tn1 Hoogezand
Marten Doorn kb4tn1 Sappemeer
Martijn Oosterhuis kb4tn1 Hoogezand
Mike Wierenga kb4tn1 Kolham
Robin Buurke kb4tn1 Hoogezand
Wouter Swarts kb4tn1 Sappemeer
Anna Steunenberg kb4zw1 Sappemeer
Anouk Keizer kb4zw1 Hoogezand
Deborah Perquin kb4zw1 Hoogezand
Dian Slopsema kb4zw1 Hoogezand
Emily Post kb4zw1 Foxhol
Erika van Loo kb4zw1 Sappemeer
Gert-Jan Smeins kb4zw1 Hoogezand
Jeanine Buurke kb4zw1 Sappemeer
Jeronimo Haddocks kb4zw1 Foxhol
Kim Swart kb4zw1 Foxhol
Kimberley de Wind kb4zw1 Hoogezand
Lisette Ziel kb4zw1 De Groeve
Maurice Dijk kb4zw1 Hoogezand
Melissa Lourens kb4zw1 Hoogezand
Melissa van Dijk kb4zw1 Hoogezand
Miranda Dijkstra kb4zw1 Hoogezand
Patricia Boneschansker kb4zw1 Kolham
Rianne van der Ploeg kb4zw1 Sappemeer
Shanna Hendriksen kb4zw1 Hoogezand
Sigourney Boldewijn kb4zw1 Hoogezand
Yasmin Teharhart kb4zw1 Hoogezand
Zorah Kort kb4zw1 Harkstede
Chaneyra Martina kb4zw2 Hoogezand
Laura Vroom kb4zw2 Hoogezand
Rebecca Anderhalt kb4zw2 Hoogezand


VMBO TL (21 leerlingen)

Benjamin Wasia tg4a Froombosch
Brenda Jongst tg4a Sappemeer
Chiara Kromowidjojo tg4a Hoogezand
Damy Jansen tg4a Foxhol
Eimardo Lilienthal tg4a Hoogezand
Eva Rijkens tg4a Hoogezand
Evelien Leegstra tg4a Hoogezand
Hüseyin Özlü tg4a Hoogezand
Jord Blokker tg4a Froombosch
Jordi Hillenga tg4a Hoogezand
Joyce Leeuwis tg4a Kolham
Julia Kremer tg4a Hoogezand
Justin Mulder tg4a Hoogezand
Justin Slor tg4a Sappemeer
Mahrug Mohammad tg4a Hoogezand
Marieke Buijs tg4a Kropswolde
Moniek Adams tg4a Hoogezand
Pieter Polling tg4a Hoogezand
Ryan Boskamp tg4a Hoogezand
Samvedana Rambharos tg4a Kropswolde
Shannon Kok tg4a Hoogezand


Het dr. Aletta Jacobs College levert in schooljaar 2012-2013 259 geslaagde leerlingen af. Wij wensen hen veel succes voor de toekomst en hopen dat ze met veel plezier aan hun middelbare schooltijd terugdenken!

Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend. Wijzigingen voorbehouden.


dr. Aletta Jacobs College 2014 disclaimer